Strefa pacjenta

Budynek Przychodni

Szanowni Państwo, serdecznie witamy na stronie internetowej Przychodni Rodzinnej Dom-Med w Jelni. Nasza placówka rozpoczęła swoją działalność w 2010 roku, pierwotnie w Ośrodku Zdrowia w Radzicach, a następnie w siedzibie głównej w nowym budynku Przychodni zlokalizowanym w Jelni 1.

Od kilkunastu lat realizujemy nieodpłatne świadczenia zdrowotne w ramach podpisanych umów z Narodowym Funduszem Zdrowia. W celu poprawy dostępności do opieki zdrowotnej dla lokalnej społeczności, systematycznie  rozwijamy  ofertę świadczeń komercyjnych.

Nasza działalności medyczna koncentruje się w następujących obszarach usług:

  • Podstawowa opieka zdrowotna
  • Ambulatoryjna opieka specjalistyczna
  • Świadczenia stomatologiczne
  • Fizjoterapia ambulatoryjna i domowa
  • Logopedia
  • Pielęgniarską Opieka Długoterminowa Domowa
  • Hospicjum Domowe

Nasza kadra to kilkudziesięcioosobowy zespół składający się z lekarzy specjalistów, wysokokwalifikowanych pielęgniarek specjalistek, położnej, magistrów fizjoterapii, logopedów, oraz pracowników rejestracji. Nasz zespół jest do Państwa dyspozycji codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00, a także w wybranych poradniach AOS i Fizjoterapii w poszerzonym harmonogramie czasowym. Dzięki podpisanym umowom z Narodowym Funduszem Zdrowia naszym pacjentom oferujemy bezpłatne porady lekarzy rodzinnych, lekarzy pediatrów, pielęgniarek i położnej POZ, lekarzy specjalistów i lekarzy stomatologów. U nas wykonacie badania laboratoryjne, EKG, USG jamy brzusznej, badania profilaktyczne oraz szczepienia ochronne. Jedyne co należy zrobić, aby zostać naszym pacjentem to wypełnić deklaracje wyboru lekarza i pielęgniarki, lub posiadać odpowiednie skierowanie do poradni AOS, fizjoterapii lub danego rodzaju usług domowych. Szczegółowych informacji udzielają nasi pracownicy.

Zapraszamy do Przychodni !!!